O nas

Doświadczenie, nietypowe zlecenia

Firmę AM-PM tworzy zespół inżynierów z bogatą praktyką, zdolnych do zaprojektowania i wykonania najbardziej nietypowych zleceń. Firma dysponuje również gotowymi rozwiązaniami, zebranymi podczas wielu lat działalności.

 

Funkcjonalność, niezawodność, praktyczność

Podczas projektowania urządzeń najważniejsze są dla nas przede wszystkim ich funkcjonalność i niezawodność. Indywidualne podejście do każdego problemu pozwala nam na uzyskanie produktu doskonale dostosowanego do oczekiwań klienta, natomiast zastosowanie podczas procesu projektowania sprawdzonych rozwiązań technologicznych zapewnia niezawodne działanie końcowego wyrobu przez długi czas użytkowania. Stosowane w naszych rozwiązaniach najnowsze osiągnięcia technologiczne pozwalają na uzyskanie maksymalnej wydajności urządzenia, a odpowiedni dobór stosowanych podzespołów pozwala uzyskać najwyższą jakość przy najmniejszym możliwym koszcie całego urządzenia.

Wszystko te cechy sprawiają, że nasze urządzenia gwarantują satysfakcję nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Historia

W ciągu kilkunastu lat firma wykonała między innymi tester wiązek samochodowych dla Zakładu Elektrotechniki Motoryzacyjnej w Ełku, system ważenia i zbierania danych dotyczących transportu wewnętrznego dla zakładu Constar w Starachowicach, nadzorowania czasu pracy i ewidencji wykorzystania urządzeń do cięcia blachy dla firmy Murbet (obecnie Serwistal) w Ełku, serię urządzeń do pomiaru parametrów kineskopów dla zakładów Thomson w Piasecznie pod Warszawą oraz fabryk Thomsona w Chinach (w miastach Foshan i Guang-Dong).

Przez ostatnie dziesięć lat firma AM-PM ściśle współpracowała z firmą Service Szer w Piasecznie, dostarczając najważniejszą część urządzenia – generator – do zgrzewarek w.cz.

Firma AM-PM zaprojektowała i wykonała serię generatorów w. cz. (RF) o mocy wyjściowej 2, 4 i 6 kW wraz z niezbędnymi urządzeniami sprzęgającymi, a obecnie samodzielnie oferuje kompletne urządzenia zgrzewające różnych wielkości. Są to urządzenia półautomatyczne (wymagające obsługi przez operatorów, zajmujących się na przykład załadunkiem i rozładunkiem zgrzewanych opakowań) lub w pełni automatyczne, włączone w ciąg produkcyjny odpowiednio dostosowanymi podajnikami.